top of page

Техномедекс груп, коротко про нас

Техномедекс Груп це перший в Україні дистриб'ютор офтальмологічного обладнання та витратних матеріалів, що почав працювати у 1994 в Києві, хоча створення компанії має коріння ще з виробництва ІОЛ та мікрохірургічного інструментарія у 1989 році. 

Перший міжнародний контракт було підписано у 1995 році, коли Техномедекс став офіційним дистриб'ютором та сервічним центром Ztorz Ophthalmics GmbH в Україні, та згодом саме Техномедекс запровадим масове використання факоемульсифікації в Укарїні. Саме з початку 1996 року, в Україні почалось серійне застосування факоемульсифікаторів STORZ Premiere у Києві, Львові та Одесі, де саме наші спеціалісти з технічного сервісу та навчання допомагали впроваджувати золотий стандарт лікування катаракти в Україні. Перші гнучкі ІОЛ, перші якісні віскоеластики, ултразвукова діагностика та багато іншого започало новий етап розвитку, та навіть ставлення сучасної офтальмології в Україні. 

За роки свого існування компанія вкладала багато зусиль в розвиток інноваційних технологій через постійне навчання власних спеціалістів, проведення багатьох власних конференцій та постійну підтримку галузевих наукових конференцій, створення власного навчального центру WetLab, проведення курсів, вебінарів, курсів та створення унікальних навчальних ресурсів як для професіоналів в офтальмології так і для навчання пацієнтів.

 

Цей підхід є унікальним в галузі, і ми постійно удосконалюємо наш досвід та покращуємо нашу якість сервісу для людей, працюючи для збереження зору пацієнтів в Україні та світі. 

gg1_edited.jpg
tmx44_edited.jpg

Історія Техномедекс Груп

Техномедекс груп це перший офтальмологічний дистриб'ютор в Україні, і я можу впевнено сказати що найкращий. Чому? 

Тому що з початку роботи в компанії, я вивів 3 ключових правила, які стали нашим кредо на наступні роки:

  1. Професіоналізм це глибоке розуміння галузі, потреб партнерів та тонкощів роботи. Навчання та розуміння як це працює.

  2. Слово має бути міцнішим за офіційний доровір.

  3. Дотримання стандартів роботи це безпека та якість зору пацієнтів, і доречі наш головний клієнт - це пацієнт.

Олексій Сологуб

Співвласний Техномедекс Груп, 

Голова наглядової ради

alex2021_edited.jpg

2023 - участь у якості генерального партнера конференції по катарактальній хірургії та глаукомі Ophthalmic Light 2023, презентація новітніх технології ранньої діагностики в офтальмології від LKC Technologies. 

2022 - попри початок повномасштабної війни, та участь ряда ключових співробітників компанії у бойових діях, команда Техномедекс Груп змогла не тільки виконати всі плани продажів та розвитку, але і виступити генеральним спонсором найбільшої офтальмологічної події року Ophthalmic HUB 2022, а також ми стали першим дистриб'ютором в Україні який має повний власний склад торичних ІОЛ всії категорій!

2021 - відновлення від COVID-19 пройшло навіть більш ефективно ніж планувалось, та нам вдалося почати 2 важливих проєкти - розбудова власного складу торичних ІОЛ та впровадження додатку для смартфону, що допоможе легко замовляти ІОЛ. 

2020 - незважаючі на пандемію, ми змогли продовжити цикл навчальних семінарів, та навіть покращили їхню якість. Записи професійних лекиій по розрахунках ІОЛ, вибору типу ІОЛ для найкращих результатів та багато іншого доступно для зараєстрованих користувачів сайту TMX-academy.

2019 - вперше виступили генеральним спонсором найбільшої офтальмологічної конференції Ophthalmic HUB 2019, та відкрили нову еру в катарактальній хірургії та рефракційній заміні кришталика ока презентувавши в Україні перший EDOF кришталик Tecnis Symfony

2018 - компанія змінилась, та тепер Техномедекс працює під повним керівництвом професійного незалежного менеджменту: CEO Григорій Носко, CCO Денис Кривуляко та CFO Світлана Кліменко. Це важливий крок для розвитку бізнесу та покращення якості сервісу для офтальмології України

2017 - Лазерне обладнання та активний початок встановлення ОКТ в Україні. Наша співпраця з OPKO та надалі з Optos дозволила офтальмологам України отримати новітні методи діагностики заднього відділу ока, щоб краще бачити що лікувати.

2016 - Активно працюємо над проєктами щодо установки лазерного обладнання Ellex для лікування сітківки, а також вітреоретінального обладнання Geuder. Цей рік для нас був сфокусований на значущих проєктах для заднього відділу ока. 

2015 - перша офтальмологічна конференція в Одесі у відносно спокійному середовищі, бо російські війська зупинені, та ескалації не очікується. Презентуємо продовження розвитку проєкту КАТАРАКТА.УКР та наші матеріали для залучення пацієнтів для використання у регіонах та невеликих населених пунктах.

2014 - Рік початку кризи та непроголошеної війни россії, та будь-яка криза спонукає до розвитку. Цей рік початок масштабних змін стратегії компанії та створення окремого підрозділу для роботи з пацієнтами, масштабна конференція та презентація проєкту КАТАРАКТА.УКР, який допомагає пацієнтам краще зрозуміти опції лікування та знайти свого лікаря, незалежно від регіону. А крім того, ми отримали нагороду Ellex як найкращий дистриб'ютор 2014 року! 

2013 - Перший в Україні ми організували спеціалізований сімпозіум по глаукомі, провели живу хірургії та SLT презентацію також наживо, з використанням лазерів Ellex.

2012 - Просуваємо бренди наших німецьких партнерів. Власна конференція "День німецької офтальмології в Україні", де показуємо переваги ІОЛ 1stQ та фако Geuder Megatron S4 для факоемульсифікації та вітреоретінальних втручань.

2011 - Нові партнери по факоемульсифікації - ексклюзивний контракт з Geuder, а також нові партнери в діагностиці та лазерному лікуванні - ексклюзивний контракт з Ellex. 

2010 - Глибоке перероблення стратегії розвитку компанії та як результат - нові процеси, нові цілі і методи роботи та новий корпоративний стиль. Але наша філософія та стандарти роботи незмінні - фокус на успіх клієнта, професійне навчання та якість нашого сервіса. Це головне що не може змінюватись ніколи. 

2009 - Новий бренд ІОЛ в Україні - ексклюзивний контракт з німецькою компанією 1stQ, який є гідним конкурентом ІОЛ від Bausch&Lomb

2008 - у Bausch & Lomb приймають рішення про розширення дистрибуції хірургічної продукції та введенню додаткового дистриб'ютора Bausch & Lomb в Україні, яким стає новостворена компанія. Новий дистриб'ютор починає продаж продукції існуючим клієнтам по нижчим цінам. З цього моменту Техномедекс Груп відмовляється від співпраці та знаходить білш надійних партнерів.

2007 - Запуск новітнього фако Bausch&Lomb Stellaris, чергова власна конференція з живою хірургією в Україні. 

2006 - Починаємо виводити на ринок ІОЛ без аберацій, власна конференція Техномедекс Груп присвячена оптиці, абераціям та вибору оптимального рішення для пацієнта в урахуванням типу оптичної поверхні ІОЛ.

2005 - Створено навчальний центр по факоемульсифікації в Одеси - наш власный WetLab, де ми допомагаємо лікарям опановувати тонкощі лікування катаракти. А також перша в Україні конференція, що присвячена вітреоретінальній хірургії Bausch & Lomb. Був запрошений відомий вітреоретинальних хірург Ferenc Kuhn.

2004 - Початок новітньої ери лазерної корекції зору в Україні. Інсталляція першого в Україні ексимерного лазеру Bausch&Lomb Texhnolas 217z, а також перша в Україні конференція з демонстрацією живої хірургії присвячена продукції Bausch & Lomb Surgical. Матеріали конференції та організація - повністю підготовлені Техномедекс.

2003 - Новий партнер Техномедекс - підписання ексклюзивного договору з відомим виробником офтальмологічного УЗД і лазерів - Quantel Medical, Франція

2002 - Активна участь в щорічній наймасштабнішій конференції в Одесі, презентація нового обладнання у виставковому залі та перший в Україні DryLab

2001 - Новий партнер Техномедекс, підписання дистриб'юторської угоди з Reichert Inc., Підрозділ Leica

2000 - починаємо наступний крок розвитку факоемульсифікації в Україні. Перші 2 новітніх модульних факоемульсифікатора Millennium встановлені в Києві та Одесі

1999 - Перший контракт на нову систему факоемульсифікації Millenium, навчання персоналу покращеним методикам тренінгу та допомоги хірургам. 

1998 - Компанія Bausch&Lomb купує дві великі офтальмологічні компанії Storz Instruments GmbH (мікрохірургічний інструментарій, ІОЛ, факосистеми) і Chiron Vision (факоемульсифікатор, ІОЛ, ексимерний лазер Technolas) Створення підрозділу Bausch & Lomb Surgical. Компанія Техномедекс стає ексклюзивним дистриб'ютором в Україні Bausch&Lomb Surgical в Україні

1997 - розширення бази інсталляцій факоемульсифікаторів STORZ, тепер не лише в Києві, а ще в Одесі та у Львові. Далі буде! 

1996 - підписання експлюзівного дистриб'юторської угоди з компанією STORZ Opthalmics GmbH. Початок дистриб'юторської діяльності. Продукція - мікрохірургічний інструментарій, РММА і ІОЛ (Hydroview), що згинається, факоемульсифікатори STORZ Premiere і STORZ Protege. установка першого в Україні факоемульсифікатора і вітреоретінальной системи STORZ Premiere в ККОБ «Центр мікрохірургії ока» та проведення перших в Україні факоемульсифікацій з участю наших спеціалістів. Це рік початку масового застосування факоемульсифікації в Україні.

1994/1995 -  заснування компанії. Виробництво ІОЛ (3х компонентні РММА) і обмежена кількість мікрохірургічного інструменту. ІОЛ виробляються за власною технологією (з 1989 року)

bottom of page