top of page

Рішення для виробників, клінік та пацієнтів

Наша стратегія дистриб'юції полягає у тому, що ми не фокусуємось лише на інтересах клінік або постачальників. Ми розглядаємо весь шлях продукту або сервісу від виробника до кінцевого споживача, та будуємо нашу роботу тримаючи в зоні уваги інтереси всіх 3х груп: виробникі, клінік та лікарів і обов'язково пацієнтів.

4vendors

Виробникам

Ми розуміємо, що задача виробника який виходить на новий ринок це збільшення об'ємів продажу, Але це не все. 

Вихід на новий ринок це реєстрація та сертифікація, це дотримання стандартів безпеки, правильного використання, безпечного зберігання та логістики, юридичної безпеки для виробника та репутації. 

Реєстрація та сертифікація на ринку

Forms

Власний відділ сертийікації, завдяки чому ми забезпечуємо повний цикл сертифікації медичної продукції на локальному ринку. 

Повна відповідність процедурам та безперешкодний доступ на ринок. 

Логістика, зберігання та відствжуваність

Scanning Box for Shipment

Логістика із дотриманням всіх вимог виробника щодо безпеки, умов зберігання на наших складах, а також повна прозора відстежуваність продукту по серійних номерах та термінах придатності. 

Промо, маркетинг та дистриб'юція

tmx background_edited.jpg

Мультиканальний маркетинг відповідно до типу продукта. Галузеві конференції, власні події, власний відділ продажу що працює на всій теріторії країни. Ми робимо продукт наших партнерів відомим та бажаним.

4clinics

Офтальмологічним клінікам та лікарям

Ми ніколи не продаємо "продукт". Ми намагаємось зрозуміти ваші потреби, та запропонувати саме рішення. 

Задача нашої команди в першу чергу зрозуміти як побудована ваша практика, як ви працюєте, з якими проблемами стикаєтесь та що бажаєте змінити на краще у своїй роботі. Лише зрозумівши вас, та співставивши наші можливості ми будемо пропонувати той чи інший продукт саме як рішення для вас. А обравши продукт ми обов'язково зробимо все, завдяки модулю навчання, щоб використання будь-якого продукту було легким та приносило очікуваний результат.  

А якщо в процесі роботи у вас можуть виникнути якісь питання, нестандартні ситуації чи потреби - наша команда завжди порцч щоб підтримати та надати необхідну інформацію, пораду або рішення. 

Оцінка потреб, пропозиція рішень, клінічна інтеграція

Business meeting

Наша мета це в першу чергу успіх наших клієнтів. Саме тому, ми в першу чергу намагаємось зрозуміти особливості вашої практики щоб запрпонувати найкращі і оптимальні рішеня, та забезпечити їхнє ефективне використання через якісний процес клінічної інтеграції.

Доставка, складська програма, безперебійність

tmx22_edited.jpg

В роботі з витратними матеріалами, найголовніше це постійне забезпечення наявності того що потрібно кліниці в будь-який момент. Саме тому гнучка доставка та розвинуті можливості складських програм для кліник це наш пріоритет. Те саме стосується і обладнання. 

Гарантія, сервіс та постійна підтримка

Engineers

Підтримка наших клієнтів це наша репутація. Ми прагнемо щоб ви почувались у безпеці та комфорті як наш партнер. Якщо виникає нестандартна ситуація або змінюються люди в клініці, ви завжди можете бути впевнені що ми поруч, та потрібні знання доступні без перешкод.

4patients

Пацієнтам

Пацієнт це завжди наш кінцевий клієнт. Саме пацієнт забезпечує роботою клініку, дистриб'ютора та виробника, і саме для збереження або покращення зору пацієнта ми працюємо. 

 

Пацієнти потребують особливого підходу, бо вони мають обмежену інформацію щодо свого стану, перспектив та технологій лікування які можуть принести їм користь. Ми працюємо щоб пацієнт мав усвідомлене право вибору. 

Базові інформаційні матеріали для клінік

Doctor's Appointment

Будь-який відомий виробник забезпечує клініку матеріалами для роботи з пацієнтами - брошюри, пояснення тощо. І ми завжди гарантуємо що ці матеріали будуть доступні для вашої клініки локальною мовою для зручності ваших пацієнтів.

Навчання персоналу клінік спілкуванню з пацієнтами

Team Meeting

Але матеріали від виробника це не все. Спілкування з пацієнтами на різних етапах шляху пацієнта - це ті зони ризику втратити пацієнта, на які ми звертаємо особливу увагу під час клінічної інтеграції. Ваш персонал буде повністю підготовлений для будь-яких питань ваших пацієнтів. 

Виділені ресурси для інформування пацієнтів

Watching something on an ipad

Сучасні пацієнти часто не зупиняються у пошуку інформації, отримавши відповіді з матеріалів постачальника або спілкуванню з лікарями. Саме тому ми маємо власні ресурси для відповідей на поширені пошукові запити та сумніви пацієнтів, яким вони довіряють. І це допомагає вам.

bottom of page